مروری کوتاه بر بیوگرافی

چون احتمال قوی میدم که زیاد حوصله خوندن مطلب نداشته باشین! خیلی خلاصه یه چیزایی که شاید لازم باشه رو مینویسم که بیشتر با هم آشنا بشیم. من متولد مهر 1364 هستم و عاشق کارهای بین رشته‌ای. رشته دانشگاهیم توی دوره کارشناسی عمران بود که سال 1382 در دانشگاه تبریز شروع به تحصیل کردم و دوره کارشناسی ارشد توی رشته راه و ترابری در دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه تحصیل دادم. ولی خب بنا به یه سری دلایل که یکیش علاقه بود همزمان با رشته عمران از سال 1383 به صورت خودجوش شروع به خوندن دروس رشته‌های کامپیوتر (نرم افزار)، ریاضی کاربری و شهرسازی هم کردم که تقریبا خیلی از کلاس‌ها رو سعی کردم با بچه‌های دانشگاه برم جلو. در نهایت هم به خاطر نیازهایی که توی کار وجود داشت مطالعه توی بحث‌های علوم استراتژیک، مهندسی صنایع، اقتصاد، مالی، طراحی مدل‌های کسب و کار، پلن کسب و کار و طرح‌های توجیهی، مسائل مرتبط با برندینگ و تعریف استراتژی‌های بازار، تئوری بازی‌ها و خیلی چیزای دیگه رو هم شروع به کار کردم.

کاری به تجربیات تلخ و شیرین بعدش ندارم، اما در حال حاضر با همراهی دوستای خیلی خوبم مشغول راه‌اندازی یه سری استارت‌آپ‌های کوچیک و بزرگ هستیم که نسبتا هم بهشون امیدوار هستیم.

اما مسئله‌ای که نیازه بگم در خصوص خدماتیه که اعلام شده که می‌تونیم انجام بدیم هست. شاید توی نگاه اول بگین که مگه به نفر چند تا کار رو به صورت تخصصی می‌تونه انجام بده؟ کاملا حق با شماست! اما نکته اینجاست که کار ما به صورت تیمی هست و توی تیممون تقریبا از همه نوع تخصصی که نیاز باشه وجود داره. از بحث‌های برنامه‌نویسی وب و اپلیکیشن، معماری نرم‌افزار، تخصص‌های حوزه‌ی پرداخت بانکی از راه‌اندازی سرویس‌های پرداخت بگیر تا سطوح بالاتر پرداخت‌های ایزویی، دیجیتال مارکت، تبلیغات، تصویربرداری صنعتی و … که طبیعتا توانمندیمون رو مدیون تیم منسجم و همراه و همیار هستیم.

به بالای صفحه بردن