Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

مشاوره ویژه مختص راه‌اندازی استارتاپ

خیلی وقتا تیم‌های استارتاپی به خاطر یه سری خطاهای تکراری از زمان طرح ریزی تا اجرا و در نهایت بهره‌برداری با مشکلاتی مواجه میشن که باعث شکستشون میشه. خب وقتی میشه با یه مشاوره گرفتن از تکرار این اشتباهات جلوگیری کرد چرا نباید این کار رو بکنیم.  اگه خواستین راه‌اندازی استارتاپتون رو با احتمال موفقیت بیشتر شروع کنید یه سر به ما بزنید. تیم ما از متخصص‌های مختلفی تشکیل شده که هر کدوم تجربیات خیلی خوبی رو توی سال‌ها کار به دست آوردن که میتونه کمک دست شما باشه.

مشاوره ویژه مختص راه‌اندازی استارتاپ
مشاوره حوزه تیم‌سازی

مشاوره حوزه تیم‌سازی

خیلی از استارتاپ‌ها به خاطر نداشتن تیم خوب از هم میپاشن؛ در صورتی که اگه از اول تیم‌سازی رو درست انجام داده بودن احتمال موفقیتشون خیلی بالا میرفت. 

مشاوره آنالیز رفتار مشتریان و تعیین ارزش‌های پیشنهادی

همونطور که میدونید استارتاپ‌ها بر اساس نیازها و مشکلات موجود مشتریان یا ایجاد یه سری نیازها طراحی میشن. طبیعتا اولین مرحله توی راه‌اندازی استارتاپ آنالیز رفتار مشتری‌ها و تعیین ارزش‌های پیشنهادی مناسب برای اونا هست. 

آنالیز رفتار مشتریان و تعیین ارزش‌های پیشنهادی
طراحی مدل کسب و کار استارتاپ‌ها

مشاوره و طراحی مدل کسب و کار استارتاپ‌ها

اهمیت داشتن یه مدل کسب و کار مناسب و بازنگری دوره‌ای این مدل رو همه میدونیم. اما طراحی درست مدل کسب و کاری که بشه از توش پول در آورد و مشتری‌ها هم به نیازهای خودشون برسن و اگه قراره پول بدن با حس خوب این کار رو بکنن خیلی با اهمیت هست.

مشاوره و طراحی پلن کسب و کار استارتاپ‌ها

اگه یه کسب و کاری بدون این که بدونه چه میزان قراره هزینه بکنه و چه میزان میتونه درآمد ایجاد کنه و در نهایت میزان سود و ضرر و زیانشو در طول بازه‌های زمانی شروع بشه طبیعتا احتمال شکستش بالا میره. برای همین همون اول کار و بر اساس مدل کسب و کار باید برنامه کسب و کار به صورت کامل و جامع تهیه بشه تا همه بدونن قراره چکار کنن!

طراحی پلن کسب و کار استارتاپ‌ها
طراحی استراتژی‌های ورودی به بازار

مشاوره و طراحی استراتژی‌های ورودی به بازار

اگه قراره وارد بازار بشیم و محصول یا خدمتمون رو ارائه کنیم طبیعتا نمیشه همینطوری سرمون رو بندازیم پایین و کار رو شروع کنیم! یه استراتژی درست باید داشته باشیم که از اشتباهات، دوباره کاری‌ها و هزینه‌های اضافه جلوگیری کنیم و طبق یه برنامه درست بتونیم مشتری‌ها رو به سمت خودمون جذب کنیم.

مشاوره و طراحی برنامه بازاریابی و مارکتینگ

حالا به فرض وارد بازار هم شدیم. اینکه چطوری محصولمون رو مارکت کنیم هم نیاز به یه سری راهکارهای درست داره. این روند باید طوری طراحی بشه که مشتری‌ها اول از همه آگاهی پیدا کنن و بعد متقاعدشون کنیم که از محصول ما استفاده کنن؛ در نهایت هم باید مشتری‌ها را وفادار به سیستم خودمون بکنیم

طراحی برنامه بازاریابی و مارکتینگ
تعیین راهکارهای توسعه کسب و کار و مشتریان

مشاوره و تعیین راهکارهای توسعه کسب و کار و مشتریان

وقتی کار رو راه انداختیم طبیعتا کسی دوس نداره که بازارش محدود بشه؛ از یه طرفم رقبای تجاری هم که بیکار ننشستن! هم کارشون رو توسعه میدن و هم این که ایده‌های جدیدی رو پیاده میکنن. پس باید از همون اول کار به فکر توسعه مشتری‌ها و کسب و کار و اضافه کردن گام‌های نوآوری به محصول یا خدمات باشیم که هم بازار رو توسعه بدیم و هم این که کسب و کار توسعه پیدا کنه.

مطالب مرتبط

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
مشترک
دریافت پیام از طریق
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

سایر مطالب

من یا ما؟ آزمون ریاکاری و صداقت

من یا ما؟

۱۹ اسفند ۱۳۹۸
5S

5S

۰۱ دی ۱۳۹۸
باتنا - BATNA

باتنا – BATNA

۰۱ دی ۱۳۹۸
زوپا

زوپا – ZOPA

۰۱ دی ۱۳۹۸
اهمیت مذاکره حرفه‌ای

اهمیت مذاکره حرفه‌ای

۰۱ دی ۱۳۹۸
امید امرایی و زینب وصال تشکر از بچه های uxshiraz تجربه کاربری شیراز

تشکر از بچه های uxshiraz

۰۱ دی ۱۳۹۸
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
به بالای صفحه بردن